NOWA SZKOŁA WIELKICH MOŻLIWOŚCI

                    

Multimedialna prezentacja

więcej

PRACOWNICY SZKOŁY I INTERNATU 1963 – 2013

 

 

 

 

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI

  W LATACH 1963 - 2013

  

      • Adamczyk Halina
      • Adrejańczyk Teresa
      • Andrzejewski Henryk
      • Andrychowicz Renata
      • Antkowiak Danuta
      • Antkowiak Jadwiga
      • Arndt Anna

 

      • Bacia Małgorzata
      • Bajczyk Elżbieta
      • Barc Marian
      • Behnke – Borowczyk Jolanta
      • Beling Danuta
      • Beling Zbigniew
      • Bentkowska Ewa
      • Bielecka – Osuch Renata
      • Borowska Maria
      • Buczkowski Paweł
      • Budniak Teresa
      • Bukowska Małgorzata
      • Bulikowski Włodzimierz

 

      • Chęcińska Janina
      • Chybziak Grażyna
      • Ciążyńska Halina
      • Cicholska Hanna
      • Ciesielska Anna
      • Chlebowska Elżbieta
      • Czulińska Alina
      • Cybułka Ewa

 

      • Dąbrowski Kazimierz
      • Dobrogowska Barbara
      • Dominiak Karolina
      • Drela Dorota
      • Drela Małgorzata
      • Drela Tadeusz
      • Drygała Katarzyna
      • Dziadoszek Emilia
      • Dzięcielewska Lidia

 

      • Ernst Krystyna
      • Ernst Leszek
      • Fiedukiewicz Julitta
      • Friska Małgorzata

 

      • Gawron Maria
      • Gielniak Mirosława
      • Giszczyńska – Marciniak Gabriela
      • Giżewska Aleksandra
      • Gliniewicz Grzegorz
      • Gnarowska – Kaczmarek Elżbieta
      • Godlewska Wiesława
      • Grajek Jerzy
      • Grzybowska – Bartoszak Krystyna

 

      • Hamrol Elżbieta
      • Holzer Dariusz

 

      • Iglińska Monika

 

      • Jachimczyk Ewa
      • Jachimczyk Maciej
      • Jakubowski Marek
      • Jakulewicz Janina
      • Jankowska – Łącka Jolanta
      • Januchowska Alina
      • Jańczak Jacek
      • Jarzembowska Krystyna
      • Jóźwiak Andrzej
      • Jóźwiak Ewa

 

      • Kabzińska Elżbieta
      • Kaczmarek Urszula
      • Kaczorowska Barbara
      • Kafel Barbara
      • Kaluba Andrzej
      • Kania Krystyna
      • Kapcińska Ewa
      • Kapcińska Kamilla
      • Karasiewicz Jerzy
      • Kasperczyk Maria
      • Kaszyńska Małgorzata
      • Kaszyński Włodzimierz
      • Kąkolewski Maciej
      • Kiełczewski Waldemar
      • Kluck Andrzej
      • Kluck Dorota
      • Koperski Wojciech
      • Kordoński Jerzy
      • Kordos Beata
      • Kowal Bogumił
      • Kowalska Lubomira
      • Kowalewska Jadwiga
      • Kozanecka Zenobia
      • Kozłowska Maria
      • Krysiak Sylwia
      • Krzyżanowska Monika
      • Kuszak – Budasz Bożena
      • Kwapisz Irena
      • Kwiecińska Maria

 

      • Lewandowski Leszek
      • Luźny Anna
      • Łącki Wojciech
      • Łukasik Ewa

 

      • Macioszek Maria
      • Majchrzak Jolanta
      • Maćkowiak Teresa
      • Mango Ewa
      • Mardas Marek
      • Mazur Stefania
      • Mazurek – Hen Aurelia
      • Maźwa Jerzy
      • Mądry Renata
      • Michalak Magdalena
      • Mielcarz Grzegorz
      • Mokołajczak Ewa
      • Mikołajczak Janusz
      • Molenda Jacek
      • Myszkiewicz Barbara
      • Myszkiewicz Marek

 

      • Nagórska Lucyna
      • Nałęcz Monika
      • Nowacka Bożena
      • Nowak Elżbieta
      • Nowak Longina
      • Nowicka Olga

 

      • Orzechowska Janina
      • Oszkodar Barbara

 

      • Paszczak Józef
      • Patrzek – Lebiotkowska Katarzyna
      • Perek Bernadeta
      • Pilarczyk Włodzimierz
      • Pilarska Zdzisława
      • Plucińska Stefania
      • Polessa Maria
      • Posłuszna – Brzezińska Bożena
      • Powierza Feliks
      • Przybylska Marta
      • Przybylski Andrzej

 

      • Rakowska Krystyna
      • Ratajczak Wojciech
      • Rojewska Renata
      • Różycka Ewa
      • Ruszkiewicz Halina
      • Rzadkiewa Łucja
      • Rynarzewska Anna

 

      • Serba Barbara
      • Siwka Iwona
      • Skulska – Salita Barbara
      • Sobecka Elżbieta
      • Sobieska – Marciniak Teresa
      • Socha Julitta
      • Sołtysiak Witold
      • Stelmaszyk Władysław
      • Sternalska Łucja
      • Strzelecka Irena
      • Suplicka Maria
      • Szarzyńska Renata
      • Szkodzińska Bożenna
      • Szkudlarek Halina
      • Szmyt Mirosława
      • Szreder – Nielsen Urszula
      • Szwacińska – Rurek Renata
      • Szyda Anna
      • Ślebioda Dorota
      • Śliwocka – Kurzydło Krystyna
      • Śmigielska Ewa
      • Świerkowska Barbara

  

      • Telichowska Jadwiga
      • Tomaszewski Aleksander
      • Trafarski Roman
      • Trocki Mirosław

 

      • Ubermanowicz Stanisław
      • Ulatowska Agnieszka
      • Urbaniak Witold

 

      • Wachowiak Joanna
      • Walerczak Henryka
      • Węgrzyn Danuta
      • Witt Helena
      • Wojdowska Maria
      • Worbs Teresa
      • Woźna – Przybyłowicz Teresa
      • Wrzesińska Magdalena

 

      • Zalita Krystyna
      • Zięba Albin
      • Zapalski Wiesław
      • Zobel Krzysztof
      • Żebrowska Hanna

 

 

 


 

 

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI SZKOŁY I INTERNATU

1963 -2013

 

 

      • Adamska Józefa
      • Brauza Stefania

 

      • Chłopicka Rozalia
      • Chmielewska Elżbieta
      • Chmura Eugenia
      • Chuda Grażyna
      • Czerniejewska Teresa
      • Cyganek Regina

 

      • Ditbrener Genowefa
      • Drankiewicz Maria
      • Dudek Zbigniew

 

      • Ejsak Krystyna
      • Ejsak Stanisław

 

      • Galińska Bożena
      • Galiński Waldemar
      • Gawron Krystyna
      • Gąsiorek Zofia
      • Gdowski Robert
      • Głowacka Ewa
      • Gniatkowska Stefania
      • Grzeszczyk Jolanta
      • Grześkowiak Stefania

 

      • Hernes Jadwiga

 

      • Ignasiak Jarosław

 

      • Janas Eleonora
      • Janiszewska Józefa
      • Jankowska Elżbieta
      • Jarzembowska Mieczysława
      • Jasik Ewa
      • Jóźwiak Alina

 

      • Kanarek Paweł
      • Karwowska Marzena
      • Kasprzyk Alina
      • Kasprzyk Teresa
      • Kierzkowska Zdzisława
      • Kląskała Wanda
      • Klimczak Magdalena
      • Kopczyńska Alicja
      • Kosecka Wielisława
      • Kostencka Małgorzata
      • Krupecka Agnieszka

 

      • Lubbe Jadwiga
      • Łaniecki Ryszard

 

      • Maciejewska Zofia
      • Małecka Krystyna
      • Marciniak Alicja
      • Marciniak Marian
      • Mietlicka Bettina
      • Modelski Paweł
      • Mróz Teresa

 

      • Nowicka Katarzyna
      • Ochowiak Halina

 

      • Pankowska Katarzyna
      • Paszkiewicz Halina
      • Pawlewska Urszula
      • Pawłowska Aniela
      • Pęcherska Elżbieta
      • Pieczyńska Krystyna
      • Płachecka Regina
      • Pochylska Maria

 

      • Rokosik Władysława
      • Różak Krystyna
      • Różycka Hanna

 

      • Siwka Helena
      • Siwka Ewa
      • Schulz Janina
      • Stankiewicz Agnieszka
      • Strugalski Roman
      • Sztaba Adam
      • Szymańska Iwona
      • Śniegowska Zofia

 

      • Tomalczyk Elżbieta
      • Tomczak Elżbieta
      • Trzaskowska Bernadeta

 

      • Wawrzyniak Leokadia
      • Wejerowska Anna
      • Węglarz Marian
      • Włodarczak Michał

 

      • Zamiar Marzena
      • Zielińska Jadwiga
      • Zobel Zuzanna

 

 


 

 

DYREKTORZY SZKOŁY

 

1963 - 2013

  

      • Marian Jaska                                                   1963 – 1996 rok
      • Eugenia Dąbrowska – Pancewicz                      1966 – 1975 rok 
      • Dorota Drela                                                    1975 – 1990 rok 
      • Łucja Rzadkiewa                                             1990 – 2006 rok
      • Elżbieta Kabzińska                                          od 2006 roku

 

 

 

 

 


 

 

KIEROWNICY SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO 

 

1963 - 2013

 

 

      • Janina Jakulewicz
      • Maria Kwiecińska 
      • Bożenna Szkodzińska 
      • Maria Kozłowska 
      • Barbara Kaczorowska 
      • Bożena Nowacka 
      • Gabriela Giszczyńska - Marciniak 

 

 

 

 


 

 

  

KIEROWNICY INTERNATU 

1963 – 2013

 

 

      • Halina Ochowiak                           1964 - 1973 
      • Alina Jóźwiak                                1973 - 1981 
      • Renata Szwacińska – Rurek            od 1981

potencjał centrum

nowa funkcja, nowe możliwości

Powstanie Centrum umożliwia prowadzenie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, takich jak kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy i szkolenia umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych
Informacje na temat strony
Polityka prywatności
Informacje na temat strony

Informacje ogólne
Niniejsza strona nie jest typową stroną internetową w rozumieniu dedykowanego, niepowtarzalnego projektu, stworzonego na wyłączność dla danego, konkretnego, pojedynczego Klienta.

Jest to szablonowa wizytówka systemu Otonet CMS nazywana umownie szablonową stroną internetową.

Prawa własności
Zamieszczone treści, jak i zdjęcia są własnością Klienta, natomiast układ graficzno-geometryczny szablonu jest własnością firmy Otonet.
Wykorzystywanie układu graficzno-geometrycznego w sposób inny niż założony przez właściciela, w tym kopiowanie, powielanie strony w elementach lub całości, jest zabronione. Układ chroniony jest zgodnie z prawem autorskim.
Otonet zastrzega sobie możliwość zamieszczania mało widocznych reklam w tego typu szablonowej, tymczasowej wizytówce internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w odniesieniu do powyższych informacji, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta Otonet pod numerem telefonu: 510 856 606

Dyrektor WSCKZiU informuje o nowych możliwościach Centrum Kształcenia

Dyrektor Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie (dotychczasowe Medyczne Studium Zawodowe im. dr Karola Marcinkowskiego w Gnieźnie) informuje o możliwości wynajęcia: stołówki, sali konferencyjnej, pokoi, pomieszczeń internatu, auli, sal wykładowych, sali komputerowej, sali gimnastycznej, i in.
Projekt, wykonanie i obsługa: OtonetProfesjonalna i specjalistyczna Firma internetowa
Pełna obsługa oraz projektowanie: Strony internetowe Gniezno
Strona wykonana w oparciu o autorski system zarządzania treścią: Otonet CMS