NOWA SZKOŁA WIELKICH MOŻLIWOŚCI

                    

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW NA KIERUNEK

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

 

SZKOŁA BEZPŁATNA!

 

Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry)

 

Tryb nauki: dzienny

 

Realizowane przedmioty:

 

  • Wychowanie fizyczne
  • Działalność gospodarcza i usługowa w salonach kosmetycznych
  • Język obcy w kosmetyce
  • Podstawy anatomiczno – dermatologiczne w kosmetyce
  • Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca twarzy, szyi, dekoltu
  • Kosmetyka pielęgnacyjna i upiększająca dłoni, stóp i ciała
  • Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy, szyi i dekoltu
  • Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające dłoni, stóp i ciała
  • Praktyka zawodowa

 

Egzamin potwierdzający pierwszą kwalifikację A.61 (Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy) odbywa się pod koniec klasy pierwszej Egzamin potwierdzający drugą  kwalifikację A.62 (Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp) odbywa się pod koniec klasy drugiej

 

 

 

Technik usług kosmetycznych jest zawodem usługowym należącym do branży administracyjno – usługowej. Specyfika  tego zawodu oparta na kontakcie z ludźmi narzuca potrzebę posiadania określonych cech charakteru, predyspozycji psychofizycznych oraz wysokiej kultury osobistej. Kosmetyczka musi wykazać się umiejętnościami zarządzania salonem kosmetycznym oraz  personelem. W salonach kosmetycznych istnieje możliwość prowadzenia sprzedaży kosmetyków, preparatów ziołowych, suplementów diety. Kosmetyczka wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, zdobniczej oraz zabiegi z zastosowaniem czynników fizykalnych. Udziela porad związanych z pielęgnacją i profilaktyką skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, stóp i ciała oraz upiększaniem w warunkach domowych. Klient uzyskuje wskazówki na temat rodzaju makijażu oraz sposobów jego wykonania, dopasowania formy fryzury i kolorystyki włosów, doboru odpowiedniego stylu ubioru wraz z paletą barw, biżuterii i dodatków. Kosmetyczka współpracuje z lekarzem dermatologiem w trakcie leczenia chorób skóry  gładkiej, owłosionej oraz przydatków skóry.

 

Termin składania dokumentów do końca sierpnia 2018 r.

Spotkanie organizacyjne 31 sierpnia 2018 r.  godz. 900 

 

 

Wniosek o przyjęcie do Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie (pobierz)

Wniosek o przyjęcie do internatu WSCKZiU w Gnieźnie (pobierz)

Informator o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie  Technik usług kosmetycznych (pobierz)

potencjał centrum

nowa funkcja, nowe możliwości

Powstanie Centrum umożliwia prowadzenie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, takich jak kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy i szkolenia umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych
Informacje na temat strony
Polityka prywatności
Informacje na temat strony

Informacje ogólne
Niniejsza strona nie jest typową stroną internetową w rozumieniu dedykowanego, niepowtarzalnego projektu, stworzonego na wyłączność dla danego, konkretnego, pojedynczego Klienta.

Jest to szablonowa wizytówka systemu Otonet CMS nazywana umownie szablonową stroną internetową.

Prawa własności
Zamieszczone treści, jak i zdjęcia są własnością Klienta, natomiast układ graficzno-geometryczny szablonu jest własnością firmy Otonet.
Wykorzystywanie układu graficzno-geometrycznego w sposób inny niż założony przez właściciela, w tym kopiowanie, powielanie strony w elementach lub całości, jest zabronione. Układ chroniony jest zgodnie z prawem autorskim.
Otonet zastrzega sobie możliwość zamieszczania mało widocznych reklam w tego typu szablonowej, tymczasowej wizytówce internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w odniesieniu do powyższych informacji, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta Otonet pod numerem telefonu: 510 856 606


Projekt, wykonanie i obsługa: OtonetProfesjonalna i specjalistyczna Firma internetowa
Pełna obsługa oraz projektowanie: Strony internetowe Gniezno
Strona wykonana w oparciu o autorski system zarządzania treścią: Otonet CMS