NOWA SZKOŁA WIELKICH MOŻLIWOŚCI

                    

Multimedialna prezentacja

więcej

Internat

Internat Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego położony jest obok budynku szkoły, w centrum miasta, w niewielkiej odległości od dworca PKP i PKS. Budynek internatu powstał w latach 90., oddany do użytku w dniu 12 maja 1995 r. Posiada 3 kondygnacje naziemne i jedną podziemną. Wszystkie pokoje są 2-osobowe, w segmencie znajdują się 2 pokoje 2-osobowe i zaplecze sanitarne (WC, prysznic), a w części hotelowej telewizor. Internat posiada część hotelową przeznaczoną dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje siłownia, sala bilardowa, świetlica, nowocześnie wyposażona kuchnia i stołówka.

Na terenie internatu znajduje się sala konferencyjna (na 30 miejsc), pozwalająca na organizowanie szkoleń, konferencji, kursów. W budynku internatu ma również siedzibę biblioteka szkolna i biblioteka pedagogiczna.
Wygląd pokoi w internacie: bliższe informacje można uzyskać i rezerwacji noclegów dokonać pod numerem telefonu: (061) 426-34-09 - Internat szkoły, lub tel/fax (061) 426-34-48 - Sekretariat szkoły.

Internat - zdjęcia

Internat nocą - zdjęcia

Wnętrze internatu - zdjęcia

Pokoje - zdjęcia

Stołówka internatu - zdjęcia

potencjał centrum

nowa funkcja, nowe możliwości

Powstanie Centrum umożliwia prowadzenie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, takich jak kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy i szkolenia umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych
Informacje na temat strony
Polityka prywatności
Informacje na temat strony

Informacje ogólne
Niniejsza strona nie jest typową stroną internetową w rozumieniu dedykowanego, niepowtarzalnego projektu, stworzonego na wyłączność dla danego, konkretnego, pojedynczego Klienta.

Jest to szablonowa wizytówka systemu Otonet CMS nazywana umownie szablonową stroną internetową.

Prawa własności
Zamieszczone treści, jak i zdjęcia są własnością Klienta, natomiast układ graficzno-geometryczny szablonu jest własnością firmy Otonet.
Wykorzystywanie układu graficzno-geometrycznego w sposób inny niż założony przez właściciela, w tym kopiowanie, powielanie strony w elementach lub całości, jest zabronione. Układ chroniony jest zgodnie z prawem autorskim.
Otonet zastrzega sobie możliwość zamieszczania mało widocznych reklam w tego typu szablonowej, tymczasowej wizytówce internetowej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w odniesieniu do powyższych informacji, sugerujemy kontakt z Biurem Obsługi Klienta Otonet pod numerem telefonu: 510 856 606

Dyrektor WSCKZiU informuje o nowych możliwościach Centrum Kształcenia

Dyrektor Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie (dotychczasowe Medyczne Studium Zawodowe im. dr Karola Marcinkowskiego w Gnieźnie) informuje o możliwości wynajęcia: stołówki, sali konferencyjnej, pokoi, pomieszczeń internatu, auli, sal wykładowych, sali komputerowej, sali gimnastycznej, i in.
Projekt, wykonanie i obsługa: OtonetProfesjonalna i specjalistyczna Firma internetowa
Pełna obsługa oraz projektowanie: Strony internetowe Gniezno
Strona wykonana w oparciu o autorski system zarządzania treścią: Otonet CMS